8. den – finále a zápisník z Rakouska

Finále #WMFC2017
Česko ️️- Ukrajina 3:0 (1:0)

O titul se zasloužili: Jan Vojáček, Radovan Žižka – Jakub Šedivý, Josef Bolen , Daniel Malý, Luboš Nachtnebl, Miloš Barna, Josef Bartos, Roman Čapek, Lukáš Trejtnar, Vladimír Teplan – Ladislav Šindelář , Michal Karas, Ondřej Kočí , Loci Vasil Molnar, Ladislav Bernát, Jiří Kysučan, Martin Kolář, Milan Čermák, Lukáš Tittelbach – Pavel Mencl , Robert Jůzek, Tomáš Engel, Jan Bialek, Adam Nedvěd – Vladimír Richter, Martin Engel.

Předzápasová porada

Zápisník z Rakouska

Ahoj !
V posledních dnech se toho událo opravdu hodně. Vyřadili jsme celky ze tří kontinentů, zazpívali si Nedvědy a tančili na Depeche Mode, udělali pár nových přátel a taky několik nepřátel. Příjemný letní deštík se v změnil v otravný a nekonečný slejvák. Dresy, obzvláště můj, jsou více hnědé než bílé a ekologické praní v místním hotelu nad zeminou a travinou nasáklou hluboko do umělých vláken nemá šanci zvítězit. Každý počítá zranění, někoho trápí natažený sval, jiný má předzápasový dolní dyspeptický syndrom a někoho budí chrápající kamarád, ale to jsou malé starosti.
Již 5 let se na začátku července takto potkáváme, bojujeme, vítězíme a radujeme se.S úctou k soupeři, s kamarády za zády a lvem na prsou hrdě reprezentujeme. A nejinak tomu bude i dnes, kdy ve finále nastoupíme proti Ukrajině.
Tak držte pěsti, moc si Vás vážíme!
Kozel a kamarádi

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Aktuality, Leogang 2017 a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.