BRAZILSKÉ OHLÉDNUTÍ…..

i-phone-028

MUDr. Josef Bolen, předseda CNMFT

Vážení přátelé, kamarádi, sponzoři, fanoušci a sympatizanti CNMFT!

Je to již prakticky 5 týdnů, co jsme se kompletně vrátili z našeho velmi úspěšného brazilského turné a tak uzrál čas na rekapitulaci a především poděkování Vám všem, kteří jste se na tomto našem výborném výsledku a jedinečném zážitku podíleli …

Reprezentace na cestě do Brazílie

Reprezentace na cestě do Brazílie

Vy co jste měli možnost být s námi, jste ještě určitě plni krásných nevšedních vzpomínek ze země fotbalu zaslíbené umocněných našim, s odstupem času, výborným sportovním výsledkem a výkonem, který nás dovedl až těsně pod absolutní vrchol …

Po finále s Brazilií

Po finále s Brazilií

Díky moderním komunikačním kanálům a médiím měla možnost sledovat tuto naši spanilou jízdu  i četná skupina našich fanoušků a sympatizantů v České republice jejichž podpory si nesmírně vážíme  a dá se s jistotou říci, že bez ní, by naše cesta do finále byla podstatně těžší, tedy pokud by vůbec byla…Ti co měli to štěstí a byli přímo na místě,  vytvořili pod vedením Ládi Henlína neskutečný fanklub, který svým povzbuzováním a celým servisem pro tým odvedl skvělou práci….

Fanynky

Fanynky

Pan Henlín (lídr kotle) s manželkou

Pan Henlín (lídr kotle) s manželkou

NAŠI FANOUŠCI A SYMPATIZANTI….díky…:-)

CNMFT je budován s dlouhodobou perspektivou a tudíž jsme si vědomi důležitosti spolupráce s médii a využívání moderních komunikačních technologii včetně sociálních sítí. MS v brazilském Natalu bylo naší první velkou zkouškou v tomto ohledu a s odstupem času je nutné říci, že úspěšně zvládnutou.
Hlavní zásluhu na tom mají především dva členové realizačního týmu CNMFT, PR manager Tomáš Březina /alias Čmeláček/ a administrátor webu CNMFT David Kalfeřt /alias Kalferino/, pozice fotografa se výborně zhostil Tomáš Engel.

MUDr. Tomáš Březina

MUDr. Tomáš Březina

MUDr. David Kalfeřt

MUDr. David Kalfeřt

MUDr. Tomáš Engel

MUDr. Tomáš Engel

Velké díky KLUCI…:-)

Brazílie – největší nejlidnatější země, šestá nejvýznamnější ekonomika světa…. toť wikipedie … pro mě dnes krásná země s přátelskými obyvateli, zapálenými fanoušky a fanynkami fotbalu, krásnými ženami, přírodou, výbornou kuchyní, rumem, země fotbalu zaslíbená.….. každopádně není určitě za humny.
Zajištění veškeré logistiky včetně transferu, jakožto i příprava adekvátního zázemí pro tým, byla velice důležitou součástí celé naší úspěšné reprezentace. Za toto vše, včetně komunikace se sponzory, je potřeba vyslovit velký dík místopředsedovi CNMFT a managerovi v jedné osobě Martinovi Engelovi.

Hotel Ocean Palace

Hotel Ocean Palace

Západ slunce v Brazílii

Západ slunce v Brazílii

MUDr. Martin Engel

MUDr. Martin Engel

Díky MARTINE 🙂

Sponzoři – všichni jsme si bytostně vědomi, že bez vás to prostě nejde ….
Vedení CNMFT usilovně pracuje na vytvoření kvalitní marketingové značky. Pevně věříme a již dnes vidíme, že jdeme správným směrem. Vám, co jste s námi od úplného začátku našeho projektu patří obzvláště velký dík. Vězte, že děláme vše proto, aby vámi vynaložené prostředky byly využity maximálně efektivně. Těšíme se na další spolupráci a usilovně pracujeme na tom, aby spojení vašeho jména s CNMFT bylo oboustranně považováno za krok tím správným směrem, v medicíně jednoduše řečeno „lege artis“.

Díky všem menším i větším sponzorům, především pak ČLK, Fotbalové asociaci ČR, Promedica a.s., Unicredit bank …:-)

Dále bylo uskutečněno s podporou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

clkfacr_113x159

premedica

 

unicredit

 

 Dále poděkování patří i mediálním partnerům a to především Českému rozhlasu (Jan Kaliba), MF Dnes (Bohumil Zeman, Michal Jindra, Václav Vacek).

  Ještě než se dostanu k samotnému týmu a trenérovi je třeba zmínit prakticky roční úsilí na budování a vylepšení našeho reprezentačního týmu.

Vedle vedení CNMFT je třeba určitě zmínit tyto osoby a instituce, bez nichž by to bylo podstatně těžší….

Jirka Šíma – bývalý kustod české fotbalové reprezentace a současný emeritní kustod CNMFT, Lojza Svoboda – bývalý mezinárodní rozhodčí a velký sympatizant CNMFT, město Sokolov, FK Baník Sokolov, město Kraslice, naši spoluhráči, kteří nad rámec svých hráčských dovedností přispěli k organizaci naší celoroční přípravy….. Dan Malý, Zdenda Zlámal, Honza Lukeš, Luboš Nachtnebl …pokud mi někdo unikl, velká omluva…

Jiří Šíma

Jiří Šíma

Alois Svoboda

Alois Svoboda

MUDr. Daniel Malý, MUDr. Zdeněk Zlámal, MUDr. Luboš Nachtnebl, Ph.D.

MUDr. Daniel Malý, MUDr. Zdeněk Zlámal, MUDr. Luboš Nachtnebl, Ph.D.

MUDr. Jan Lukeš

MUDr. Jan Lukeš

Díky vám VŠEM 🙂

Miloš Adamec – místopředseda CNMFT, trenér a charizmatická osobnost v jedné osobě. Dokázal to, co se mnohým věhlasným trenérům pracujících na profesionální mezinárodní úrovni nepovedlo – vytvořit TÝM !!! Velmi citlivě za úzké spolupráce s asistentem trenéra Vláďou Richterem provedl naše mužstvo až do finále bez toho , že by se objevily jakékoli taktické herní či interpersonální krizové situace .

Trenér Adamec s asistentem MUDr. Vladimírem Richtrem

Trenér Adamec s asistentem MUDr. Vladimírem Richtrem

prof. MUDr. Miloš Adamec, CSc.

prof. MUDr. Miloš Adamec, CSc.

Díky MILOŠI…:-)

CNMFT – hráči…..kluci , děkuji za krásné dny s vámi a moc se těším na další …. Je moc fajn, že to není super jen na hřišti, ale i mimo. Budu moc rád a udělám všechno proto, ať nám to vydrží… buďme vzorem i pro naše okolí ….

Ležící zleva: Vladimír Richter, Josef Bolen, Tomáš Brezina, prostrední rada zleva: Petr Neoral, Ladislav Šindelár, Zdenek Zlámal, Ladislav Teplan, Josef Bartoš, Ondrej Kocí, Pavel Janata, Jan Lukeš, Lukáš Trejtnar, David Kalfert, horní rada zleva: Ondrej Piskac, Dan Malý, Radek Vojtíšek, Jirí Kysucan, Luboš Nachtnebl, David Krahulík, Tomáš Engel, Martin Kolár, Jan Vojácek, Radovan Žižka, Tomáš Henlín, Pavel Mencl.

Ležící zleva: Vladimír Richter, Josef Bolen, Tomáš Brezina, prostřední řada zleva: Petr Neoral, Ladislav Šindelář, Zdenek Zlámal, Ladislav Teplan, Josef Bartoš, Ondrej Kočí, Pavel Janata, Jan Lukeš, Lukáš Trejtnar, David Kalfeřt, horní rada zleva: Ondrej Piskač, Dan Malý, Radek Vojtíšek, Jiří Kysučan, Luboš Nachtnebl, David Krahulík, Tomáš Engel, Martin Kolár, Jan Vojáček, Radovan Žižka, Tomáš Henlín, Pavel Mencl.

Díky KLUCI…:-)

 

MUDr. Josef Bolen

předseda CNMFT o.s.

MUDr. Josef Bolen

MUDr. Josef Bolen

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Aktuality, Natal 2014 a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.